Сервис

Сервіс

Прохолодне, свіже та чисте повітря необхідний як в квартирах, будинках, дачах, так і в ресторанах, офісах, магазинах та на виробництві. Тому без якісної вентиляції та системи кондиціювання не обійтися. Однак їх встановлення - це лише половина роботи, оскільки необхідно постійно здійснювати професійне сервісне обслуговування кліматичного обладнання.

Сервісне обслуговування кондиціонерів

Багато людей вважають цей захід простою витратою грошей, але вже після першої поломки їхнє бачення істотно змінюється. Крім того, забруднений кондиціонер може бути причиною різних захворювань. Тому настійливо рекомендуємо вам періодично звертати увагу на обслуговування кліматичного обладнання. Але в жодному разі не робіть цього самостійно, оскільки без спеціальних знань, досвіду та обладнання ви можете лише завдати шкоди.

Щорічно перед початком сезону ми пропонуємо провести наступні процедури:
  • очищення теплообмінника і вентилятора внутрішнього блоку та його фільтрів;
  • очищення теплообмінника зовнішнього блоку;
  • діагностика працездатності компресора, тиску в холодильному контурі, дренажної системи;
  • наповнення і дозаповнення холодоагентом (фреоном) і інше.

Сервісне обслуговування вентиляційних систем

Якщо ви хочете продовжити термін служби систем вентиляції та запобігти негативному впливу на здоров'я людини, не забувайте регулярно проводити сервісне обслуговування. Іменно такий постійний захід дозволяє підтримувати всю систему вентиляції в робочому стані, забезпечуючи присутніх всередині приміщення чистим і свіжим повітрям.

Вентиляційні системи є дуже важливими на виробництвах та в офісних будівлях - місцях, де постійно перебуває велика кількість людей. Будь-яка поломка вентиляційної системи (особливо промислової, яка має найвищий показник поломок) призведе до порушення температурного режиму в приміщенні, що вплине на працездатність і здоров'я перебуваючих всередині людей. Після порушення температурного режиму в приміщенні і на робочих частинах вентиляції починають з'являтися грибки, пил піднімається до критичного рівня, починається утворюватися вологість, а потім пліснява на стінах.

Саме тому планове та технічне обслуговування вентиляції є необхідною частиною процесу. Наша компанія завдяки своєму багаторічному досвіду та професіоналізму співробітників може забезпечити обладнання вентиляції якісним обслуговуванням.

Наші фахівці можуть надати:

СИСТЕМНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ Плановий огляд та обслуговування вентиляції дозволить вам заощадити на ремонті виходять з ладу деталей без перерви в робочому процесі в будівлі. Наші фахівці очистять всі елементи вентиляції, забезпечать зовнішній ремонт і реставрацію системи, контролюють якість кріплень і вузлів - "Ахіллесову п'яту" будь-якого сервісного каналу;

плановий ремонт Цей пункт передбачає попереджувальний ремонт - якщо обладнання працює з поломками, наші фахівці його розберуть, відремонтують, очистять і встановлять на місце. Усі ці маніпуляції відбуватимуться оперативно, що не зупинить робочий процес підприємства;

Якщо у вас є нарікання на роботу вентиляції, наші майстри знайдуть і усунуть причину

Також наші фахівці можуть провести монтаж системи вентиляції будь-якої складності на різних за рівнем об'єктах, будь то виробнича будівля або приватна ділянка. Завдяки високому професіоналізму працівників і їхній здатності подолати перешкоди в роботі, наша фірма забезпечить вам надійну та ефективно працюючу систему вентиляції.

Тэги: Сервісне обслуговування, Сервіс, Чистка теплообмінника, Вентиляційні системи, Видалення диму, Монтаж системи видалення диму, Опалювальні системи, Кліматичні системи, Вентиляція, заправка хладагентом