монтаж

Нержавіюча Сталь для Димових Труб

У сучасному світі технологій домінують продуктивні варіанти димових труб з нержавіючої сталі. Це вигідне рішення, перш за все, для клієнтів, оскільки такі пристрої легко працюють з різними видами опалювального обладнання. Крім того, фахівці відзначають дуже прості умови монтажу таких димових труб і їх невеликі розміри в зібраному стані. Димові труби з нержавіючої сталі постачаються в модульному вигляді. Кожен модуль має довжину 1 метр, всі складові легко кріпляться між собою, тому ви легко можете зібрати димову трубу потрібної вам довжини з різноманітними поворотами системи.

Правильний Вибір Матеріалу для Димової Труби

Слід зазначити, що димові труби з нержавіючої сталі мають багато стилів і видів виконання, кожен з яких найкраще підходить певним умовам роботи. Наприклад, якщо ваше підприємство працює з матеріалами підвищеної температури, то найкраще обрати варіант димової труби з вогнестійкою нержавіючою сталлю. Багато залежить від типу котла, оскільки він може бути конденсаційним, газовим, або вам потрібна димова труба для дров'яної печі або каміна.

В нашому магазині ви зможете знайти будь-яку модель димової труби для різних умов роботи. Крім того, не забувайте, що для кожного середовища найкраще підходить лише одна товщина матеріалу. Наш спеціаліст допоможе визначити правильну товщину стінок димової труби і надасть якісну консультацію щодо будь-якого питання. В іншому випадку, через незнання, ви можете вибрати товщину 0,8 або 1 мм для газоподібного пального, тоді як для такого типу краще підійде товщина 0,5-0,6 мм.

Типи Димових Труб

"Для кожного завдання обирайте відповідну димову трубу" - ось основне правило майстрів систем опалення. Вони виділяють три основних типи димових труб, які використовуються тільки в певних умовах.

Одностінний Димовід

Якщо у вас в приміщенні вже є готовий цегляний або кам'яний канал, то вам найкраще придбати одностінний димовід з нержавіючої сталі. Якщо його не встановити, то основний канал з часом заплющиться сажею, а його стінки почнуть руйнуватися під дією агресивного конденсату.

У інших ситуаціях цей тонкий варіант димової труби краще не використовувати, оскільки з часом він може зіпсуватися через недостатню товщину стінок.

Двостінний Димовід

Це більш зміцнений варіант димової труби з нержавіючої сталі, він має захищений і утеплений корпус, який інакше називають "сендвіч". Він складається з таких шарів:

  • Внутрішній шар. Він виготовлений з тонкого аркуша нержавіючої сталі, яка служить захистом всього пристрою від агресивного конденсату;
  • Середній шар. Цей шар виготовлений з пресованого мінераловатного ізоляційного матеріалу. Товщина його становить 32 мм. Цей шар виступає як утеплювач, який виконує дві функції - не дозволяє агресивному конденсату з'їдати внутрішній шар і не пропускає зовнішню температуру, щоб вона не впливала на тягу взимку;
  • Зовнішній шар. Його називають "корпусом", і його завдання - відстоювати зовнішнім погодним факторам. Корпус також виготовлений з нержавіючої сталі.

Якщо ви придбаєте димові труби двостінного типу в нашій компанії, то зможете отримати унікальну модель - димовід, стягнутий сегментними кільцями. Ці кільця виконують дві функції - запобігають просочуванню тепла і перешкоджають утворенню конденсату.

Коаксіальний Димовід

Коаксіальні димовіди є ідеальним варіантом для котлів, які обладнані камерою згоряння закритого типу. Їх також називають "турбокотли". Якщо турбокотел оснастити димовим трубою коаксіального типу, то продукти згоряння під час роботи системи будуть своєчасно відводитися через канал, а повітря ззовні буде під напором подаватися в топку теплогенератора.

При цьому система коаксіального димовіду матиме зручну і компактну конструкцію. Також через зручність системи ви зможете легко розмістити її як вертикально, так і горизонтально.

Тэги: Сервісне обслуговування, Чистка теплообмінника, Вентиляційні системи, Установка димоходу, Видалення диму, Димохід, Монтаж системи видалення диму, Опалювальні системи, Кліматичні системи, Вентиляція, Двостінний димохід, Одностінний димохід, Коаксіальний димохід