Монтаж

монтаж

Монтаж

Компанія «Спецгрупа» має професійний монтажний підрозділ, який займається постачанням і встановленням обладнання, виготовленого на власних потужностях.

Ми здійснюємо монтаж інженерних систем:

  • кліматичні системи: вентиляція та кондиціонування повітря;
  • монтаж систем видалення диму та підтримки повітря;
  • опалювальні системи (радіаторні, повітряні);
  • системи тепло-холодопостачання;
  • вогнезахист.

Монтаж систем вентиляції - одна з найскладніших завдань у реалізації кліматичної системи в будівлі. Ідеально планувати вентиляцію, її монтаж слід проводити ще на етапі проектування будівлі. Адже на цьому етапі можна врахувати маршрутизацію мереж вентиляційних труб та інших комунікацій, їх правильне розташування відносно одне одного. Це дозволить знизити всі ризики під час робочого процесу та на етапі обслуговування систем, оптимізувати розташування вентиляційних труб і здійснити законний монтаж вентиляційних систем в будівлі.

Складніше створювати кліматичні системи у вже готовому приміщенні. Для того, щоб вони були ефективними, займали мінімум місця, не порушували зовнішній та внутрішній дизайн приміщення, потрібно мати великий досвід у цьому напрямку і значну кваліфікацію робітників. Монтажний підрозділ «Спецгрупи» має всі ці переваги, тому встановлення вентиляційних систем, систем кондиціонування здійснюється нами як на об'єктах, що тільки будуються, так і вже готових будівлях. Ми виконуємо монтаж систем будь-якої складності на об'єктах промислового, побутового та комерційного призначення.

Монтаж системи видалення диму є дуже відповідальним технологічним процесом, від якого залежить не лише результативність роботи котла, печі або каміна, але й безпека людей. Тому встановлення димоходу, його точний розрахунок та виробництво повинні проводити фахівці високої кваліфікації. Працівники компанії «Спецгрупа» мають багаторічний досвід роботи з системами видалення диму, тому якісно та доступно виконують монтаж димоходу як всередині будівлі, так і ззовні.

Наші переваги:
  • досвід та велика кваліфікація наших працівників;
  • можливість організації різноманітних інженерних систем «під ключ»: проектування і виробництво, постачання і монтаж, обслуговування систем;
  • власне виробництво вентиляційних труб та димоходів дозволяє заощадити час і кошти;
  • гарантія на реалізовані проекти.

Тэги: Сервісне обслуговування, Чистка теплообмінника, Вентиляційні системи, Установка димоходу, Видалення диму, Димохід, Монтаж системи видалення диму, Опалювальні системи, Кліматичні системи, Вентиляція